Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
432 hodnocení
5
427x
4
1x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MB
Markéta Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2025
Vykrajovatka jsou krásná můj syn z nich má velikou radost.
Š
Šárka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.10.2025
Kvalita, rychlé dodání, originální a milé informační emaily
EK
eleonora kramerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2025
mili
SS
Simona Studená
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2025
Objednavala jsem poprve a musim rict, ze jsem potesena kvalitou 3d pavoucka. Urcite si objednam vice.
R
Radomíra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2025
Objednala jsem poprvé, víceméně na zkoušku. Velmi rychle dodání, svíčky moc hezké a krásně voní. Takže další objednávka bude určitě následovat
MP
Magdalena Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2025
Rychlé dodání, výborná komunikace
+ nedá se nic jiného napsat něž solidnost, úslužnost, přátelský přístup, rychlos, kvalita.
- Nic !!
Jsem velice šokovaný, koho jsme oslovil ohledně výroby svíček. Jak už sem uvedl, jedná se o obchod s nejlepším co jsme kdy zažil . Solidnost na 100%, úslužnost 100%, přátelský přístup to je fascinující. rychlost úžasný, kvalita. Navíc ty dárečky a jiné. Prostě nevídané . SUPER !!
Krásný den, Jirko,
tohle je jedno z nejkrásnějších hodnocení, které nám kdy dorazilo. Moc děkujeme a vážíme si Vašeho ocenění řemeslné, poctivé a ruční práce.
Moc děkujeme a mějte se krásně.
Svíčkománie3D.
ZN
Zdeněk Nagy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.10.2025
Úplně v poho a udělali velikánskou radost dekuji
LM
Lida Macků
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2025
Není to moje první objednávka, jsem spokojená a vřele vás mohu doporučit Jste skvělý obchod.
Svíčka je fakt funny.👍🏼.
MH
Martina Hedlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2025
Úžasné výrobky, které udělaly velkou radost.
SK
Soňa Kmoníčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2025
V poradku
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2025
Dorazili mi vonne svicky lodicky k narozeninam.uuuuzasne vune a nadseni predcila ocekavani.moc dekuji vyrobky a urcite nenakupuji naposled
Skvělá komunikace.
Krásný den, Irenko,
moc děkujeme za ohodnocení a doufáme, že zboží bude dělat radost.
Svíčkománie3D.
Velice hezká reklama, přehledná nabídka výrobků a opravdu překrásné výrobky
Krásný den, Hančo,
zatím nám nikdo naše námi točené reklamy nikdo nepochválil.. moc děkujeme za pochvalu reklamy, výrobků i samotné nabídky. Snažíme se, aby vše bylo originální, barevné a zajímavé.
Děkujeme.
velká spokojenost mohu jen doporučit.
Mockrát děkujeme. Vážíme si našich zákazníků.
ZK
Zdeněk Krejčí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2025
Náramně spokojený
JM
Jiří Matousek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2025
Super obchod můžu jen doporučit Kvalita
Vše v pořádku
To jsme moc rádi, že je vše v pořádku. Moc děkujeme.
RJ
Radek Janda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2025
Úžasný přístup. Zboží mi bohužel přišlo rozbité, ale nic nebyl problém. Okamžitě vyrobili novou svíčku a na svoje náklady ji do druhého dne doručili. Za mě super, doporučuji.
VH
Věra Hajšmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2025
Vše ok.