Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
432 hodnocení
5
427x
4
1x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
BK
Božena Kasíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2025
spokojena
JV
Jitka Večerniková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2025
Z kočičky jsem trosku v rozpacích.Myslela jsem že bude trošku větší 🙈Ale jinak je dokonalá, úžasně pohyblivá.
S
Svíčkománie3D
(Administrátor)
22.10.2025
Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci 😊.
Fotky mohou někdy klamat, proto u každého výrobku uvádíme i přesné rozměry.
Jsme moc rádi, že se Vám kočička i tak líbí. ❤️
LR
Lenka Rajčanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2025
Velká spokojenost, výrobky jsou perfektní a rychlé dodání. Mile potěšily i malé dárečky v obálce se srdíčkem a velmi mně bavily e-maily s informacemi jak objednávka pokračuje. Byly vtipné a milé. Děkuji vám a všem doporučuji
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2025
Jsem velmi spokojená,vše krásně zabaleno,moc děkuji i za dárečky v obálce ❤️ vše super 😊
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2025
Vše super, krásné zabaleno, vykrajovátka vypadají skvěle a dáreček potěšil. Děkuji
VT
Věra Trumpichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2025
Vše super, doporučuji
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2025
Rychlé dodání,moc pěkně zabaleno,moc pěkné výtvory 3D tiskárny. Děkuji
MD
Mária Dytrtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2025
Velmi,rychle dodání a navíc krásně zabaleno
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
Naprosto skvělá komunikace, originalni vtipne emaily. Svicka je nádherná,krasne voní a byla pečlivě zabalená. Rozhodně doporučuji a určitě objednám znovu. Moc dekuji i za dárečky
BB
Božena Buřičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
Skvělé,doporučuji
AN
Alena Nekolová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
obchůdek mohu doporučit, moc milý a osobní přístup, originální svíčky, ale i jiné zboží, budu se opět ráda vracet nakupovat, z mé strany velká spokojenost a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků
ST
Sandra Tolarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
Jsem velmi spokojená , svíčka byla pro přítele a ten je nadšený.
MM
Marie Misarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
Vykrajovátka perfektní a komunikace na 1*****
M
Míša
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
Svíčky jsou moc krásné, nádherně voní ❤️ a vykrájovatka se taky povedla 🙂
+ Rychlost dodání, komunikace e- shopu.
Moc děkujeme.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Jsem spokojená a velmi potěšil dárek.
IP
Iveta Pečarková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Jsem spokojená, vykrajovátka vypadaji dobře a už se těším, až je použiji.
AD
andrea dubedova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2025
jsem velice spokojena
+ moc fajn obchůdek, výběr originálního zboží a moc milá osobní komunikace se zákazníkem, ráda se vracím nakupovat a všem doporučuji
Děkujeme a budeme se těšit.
Rychlé info o stavu objednávky. Skvěle zabaleno a rychle dodáno.
To je skvělé slyšet, snažíme ať naše výrobky dorazí rychle a v pořádku, ale nic z toho na úkor kvality.