Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
432 hodnocení
5
427x
4
1x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
V
Verča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2025
Za mě velká spokojenost
Vše super.
Děkujeme
E
EG
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
Axolotl a chobotnička udělali velkou radost ! krásně zabalené, rychle doručené, milé dárečky jako bonus… sbírku budeme určitě rozšiřovat 🦕🐍
BZ
Blanka Zíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
Super 👍🏻
BZ
Blanka Zíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2025
Svíčka s táckem je pro mou kamarádku, která přišla o pejska 😓 Tlapička je nádherná, krásně voní. Skvěle zabalené, dáreček je roztomilý, děkuji 🤗
S
Svíčkománie3D
(Administrátor)
17.9.2025
Moc děkujeme za krásnou zprávu 🤍 Jsme rádi, že se vám svíčka i podtácek líbí a že vůně i balení udělaly radost.
Je nám moc líto, že je dárek pro tak smutnou příležitost, věříme ale, že vaší kamarádce přinese alespoň kousek útěchy a hezké vzpomínky na pejska 🐾✨
Děkujeme, že jste si vybrala právě nás.
F
Filip
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2025
pěkně zabalené, rychlé dodání, skvělé. Určitě ještě někdy objednám.
LH
Lenka Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
Hodně spokojená 😊❤️
IO
Iveta Olšáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2025
Skvělý obchod, vynikající komunikace, bezpečně zabalené zboží
MP
Marie Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2025
Roztomilost sama. Moc krásné jako doplněk ke klíčům.
EC
Eva Cafourková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2025
Objednala jsem si vykrajovátka na perníčky, protože v nabídce jsou tvary, které jinde nejsou. Cena je velmi příznivá. Byla jsem překvapená, s jakou ochotou a rychlostí byl balíček doručen (i s dárečky). Velká spokojenost, doporučuji všem.
IT
Iveta Tomanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.9.2025
Mám výrobek koupený jako dárek..tak doufám, že se bude líbit tak jako se líbí mě...😊👍
HL
Helena Lehká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.9.2025
Krásně voňavé. Určitě neobjednano naposledy.
AČ
Aleš Černík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2025
Drak s křídly a chobotnice opět nádherně vyvedení.Vnoučci už mají želvičku a krystalového draka.Počítáme s tím, že je to jen začátek sbírky.Kluci jsou nadšení.
MK
Marie Kalužík Kovácsová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2025
Krásný. Velice spokojená
DR
Dagmar Růžičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2025
Dráček úžasný, velká spokojenost
LP
Lenka Peroutková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2025
spokojenost
MB
Martina Blechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2025
Perfektní
KB
Karla Blažková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.8.2025
Dobrý den.Svíčka se jménem je moc pěkná.Jsem moc spokojená.Děkuji.
PB
Pavla Brudovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.8.2025
Spokojená, svíčky se jménem moc hezké. Děkuji
MO
Marie Olejnikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.8.2025
Velká spokojenost doporučuji všem