Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
431 hodnocení
5
426x
4
1x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EO
Eva Obelczová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
pohoda, zboží splnilo očekávaní, komunikace bezchybná
JR
Jiří Ryška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
Plná spokojenost.
AP
Alena Pinosová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
Doporučuji
LS
Ladislav Schröter
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
Spokojen
KT
Klára Trnečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
Krásně zabalený balíček, dáreček, výborná komunikace a vykrajovátka jsou super. Zkrátka vše, jak má být.
Dekuji
MB
Marcela Bírová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
Jsem spokojená.
JR
Jana Ruslerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2026
spokojenost..rychlý obchod
MK
marek kopinec
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Obal udělaný na rychlo křivý spodek, vosk i při dlouhém zapálení se nerozpustí po celé délce, nápis není vydět celý. Nevoní vůbec
S
Svíčkománie3D
(Administrátor)
16.2.2026
Dobrý den,
děkujeme za upřímnou zpětnou vazbu a mrzí nás, že svíčka neudělala takovou radost, jakou měla.
U betonových dóz se může u ruční výroby výjimečně stát, že spodek není úplně ideální, každou ale po odlití ještě ručně brousíme a dohlazujeme, aby stála co nejlépe. Pokud ten Váš kus nevyšel perfektně, omlouváme se.
U hoření jen krátce doplníme, že u sójových svíček je důležité první zapálení nechat déle, aby se vosk rozpustil až ke krajům.
A co se týče vůně Valentýna, tu nám většina zákazníků naopak hodně chválí, ale každý má jinou citlivost na intenzitu vůní, takže ji můžete vnímat slaběji.
Rádi bychom se Vám za zkušenost omluvili a pokusili se ji napravit, proto Vám nabízíme slevový kód OMLUVA15 na další objednávku.
Děkujeme, že jste nám napsal a pomáháte nám výrobu dál zlepšovat.
Matěj ze Svíčkománie3D.
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
Velká spokojenost - moc pěkné svíčky, rychlost dodání, krásně a pečlivě zabalené, skvělá komunikace s majiteli!
LI
Lenka Ismailová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
Maximální spokojenost. Skvela komunikace, rychlost dodání, pěkně a praktické balení . Děkuji a těším se na příští příležitost... Velikonoce...? :)
HT
Hana Trojáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2026
Objednávala jsem pro syna 3D dinosaury. Dorazil nejhezčí balíček, co jsem kdy dostala. Zabalený ve veselém balicím papíru s dinosaury. Uvnitř byla obálka “Pro Hanču” a v ní jako dárky obrázky dinosaurů a roztomilá píšťalka z 3D tiskárny. Balíček udělal synovi obrovskou radost a dinoši jsou krásní! Moc děkujeme!!!
LP
Lenka Panyakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2026
Moc velice povedené a krásné svíčky a zbytek objednávky spokojenost
MJ
Martina Jedličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2026
Spokojená, svíčka je nádherná.
DŠ
Danuše Šinknerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2026
Vše na jedničku s hvězdičkou. Dana
N
Nikola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2026
Krásné produkty, balení a dáreček udělal radost 🙂
JK
Jan Komárek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2026
Byl jsem velice překvapen zabalením Objednávky do baliciho papíru, už z toho jsem měl dobrý pocit, svíčka s vůní Valentýnu krásné voní, dáreček zaslaný jako pozornost je moc hezká ❤️
LM
Linhart Marek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2026
Majitelé velice příjemní, skvělá komunikace.
DP
Dana Pleskačová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2026
Koupila jsem draky dva, aby se vnuci nehádali. Každý jiný, každý krásný. Děkuji, určitě budou vnuci nadšení.
SM
Světlana Masri
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2026
Dobrá komunikace a rychlé dodání krásných výrobků
KB
Kateřina Balšanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2026
Naprosto spokojená 👍