Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
432 hodnocení
5
427x
4
1x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Moc vám děkuji za draka je nádherný a za dárečky taky posílám vám velikánskou hvězdičku
Vše bylo super děkuji
Děkujeme, vážíme si toho
MŠ
Martina Šidlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2025
Krásná práce děkuji
MP
Monika Prajková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2025
Velmi děkuji
+ Kluky můžu jen doporučit, skvělá komunikace, krásně zabaleno a milé poděkování. Zboží které bylo objednané přišlo rychle a výrobky jsou absolutně Top, syn je nadšený .
+ Nic nemáme
Dobrý den, Mariko,
moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme nadšení, že se vám 3D zvířátka líbí a že i naše služby potěšily.
Jen taková drobná poznámečka – vyrábím je já, Matěj, a pomáhá mi moje skvělá přítelkyně, takže spíš „holka a kluk v akci“, než jen „kluci“. Ale jinak palec nahoru a ještě jednou díky!
SW
Stanislav Winter
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2025
Luxusní prace
+ Krásné roztomilé
Děkujeme
H
Hanka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2025
Obchod je úžasný, výrobky jsou super i pro nejmenší
MH
Marcela Heczkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2025
Velice jste super
Už mám objednanou druhou želvičku, vnoučata jsou nadšená.Rychlé dodání.
+ Kvalita, hezké jednání
Dèkujeme
super
Děkujeme
NK
Nikola Königsmarková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2025
Super jednání, na čem jsme se domluvili, vše bylo dodrženo. Chválím ve všech směrech... Paráda.
JK
Jiřina Kolmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2025
Super dárek
Výborná komunikace, pěkně zabalené zboží. Jsem moc spokojená.
Mockrát děkujeme
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Naprosto dokonalý jsem maximálně spokojená,určitě objednám znovu,super
BB
Blanka Brůžková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2025
Velmi spokojená. Děkuji za dárky, vrátily mě do dětských let.😉
ZB
Zlata Bretschneiderová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
Dobrý den,jsem velice spokojená, rychlé dodání a můžu jenom doporučit.K tomu krásný dárek a poděkování za objednávku, která byla napsána ručně,to se cení 🙂
Přehledná nabídka, 100% komunikace a zájem o zákazníka. Podávání info o stavu objednávky na jedničku. Kvalitní výrobky, které dorazily rychle a v pořádku. Krásně balené i s dárečkem, který potěšil.
Krásně napsané, moc nás to potěšilo. Děkujeme mockrát.
Rychlost,kvalita,krásné zbozi
Mnohokrát děkujeme.
Hrozně mě potěšila mile,ručně nadepsaná obálka s dárečky přímo pro mne.
A 3D zvířátka nádherné. Jsou to malé,roztomilé,krásné dárečky,co fakt potěší. Určitě objednám brzy zase. Doporučuji.
Mockrát děkujeme